Pálící stroje

Na dělení materiálů se v dnešní době používají především pálící stroje CNC plazma a CNC laser. Rozdíl mezi těmito pálícími stroji je v přesnosti, rychlosti a nákladech na pořízení a provozování. Plazma na řezání kovů je méně přesná než laser. Dokáže ale řezat větší tloušťky při dělení plechů. Zároveň kvůli svým nižším pořizovacím a provozním nákladům je tento plazmový řezací stroj využívaný hlavně v menších výrobách. Ale i ve větších si najde tento pálící stroj využití. Poptejte u nás řezací plazmu.

Výkonnějším a rychlejším pálícím strojem je CNC laser. Je to modernější CNC stroj na dělení plechů. Dokáže řezat velmi rychle a efektivně tenké plechy. Provozní a pořizovací náklady na laserový řezací stroj jsou vyšší než u plazmové řezačky. Proto se tento typ pálicího stroje hodí spíše do větších provozoven, kde je laser vytěžovaný. Zeptejte se nás na laserový pálicí stroj.

Výše uvedené pálící stroje jsou nejpoužívanějšími CNC stroji na řezaní plechů. Používá se ještě například řezání vodním paprskem. Výhodou této metody je, že dělený materiál nepodléhá tepelné zátěži.

Společnost Raptor Technologies se také zabývá výrobou a prodejem CNC pálících strojů. V naší nabídce rovněž naleznete stroje kovoobráběcí jako je frézka a soustruh. Rádi Vám s prodejem CNC strojů poradíme a vytvoříme nabídku přesně podle Vašich požadavků.

Raptor Technologies