Plazmový řezací stroj 6020

Dobrý den,

v nedávné době jsme dodali plazmový řezací stroj Raptor nové generace zákazníkovi na Slovensku. Jedná se o CNC plazmu s pracovní plochou 6000x2000 mm z jednoho kusu konstrukce, která je obrobená a je tedy zachována maximální tuhost a přesnost celého stolu. Požadavek ze strany zákazníka byl na precizní pálení nerezových plechů plazmovou technologií při vysoké přesnosti. Dodávka CNC plazmy tedy obsahovala i kvalitní kyslíkový zdroj CEBORA z řady HQC doplněná o vodní konzoli, která zlepšuje výsledky pálení na nerezu. Plazmový řezací stroj Raptor je centrálně odsávaný včetně kvalitní filtrace Clean Air 4200.

Plazmový řezací stroj Raptor 6020Ovládací panel CNC plazmyFiltrační jednotka Raptor Clean Air

Díky použití kvalitních komponentů a komplexního procesu při stavbě CNC plazmového řezacího stroje na zakázku jsme docílili krásně čistého řezu i na nerezovém plechu. Při dělení těchto plechů CNC plazmou je používám dusík jako technický plyn a vodní mlha na chlazení materiálu. Pokud i Vy potřebujete kvalitně řezat nerez a nepotřebujete nutně CNC laser, určitě se na nás obraťte. My Vám rádi vše předvedeme v praxi a případně doporučíme vhodnou technologii pálicího stroje.

Výpalek z nerezu CNC plazma RaptorHořák
              CEBORA HQCVzorek nerez Raptor CNC plazma

Ovládací panel CNC plazmy obsahuje velký dotykový monitor včetně softwarového vybavení, výkonný čtyřjádrový počítač s Windows 10 a důležitou elektroniku. Vše je v průmyslovém standardu a s krytím IP64. Ovládání plazmové řezačky je intuitivní a celé řešení má mnoho chytrých funkcí. Pokud Vás tento typ stroje zaujal, odešlete nám nezávaznou poptávku.

Jsme Raptor Technologies a plazmový řezací stroj přizpůsobíme i Vám.