Služby k CNC strojům

Nedodáváme pouze CNC stroje, v rámci komplexního servisu nabízíme veškeré služby spojené s nabízenými stroji. Poskytujeme servis záruční i pozáruční všem našim CNC strojům a školíme obsluhu strojů včetně jeho údržby pro delší životnost. Umíme prostřednictvím třetích stran zprostředkovat financování na koupi nového CNC stroje. Máte jiné přání? Zavolejte nám! Zastáváme prozákaznický přístup a Váš názor je pro nás velmi důležitý. Jsme výrobce strojů a zajišťujeme k nim komplexní servis.

Prodej CNC strojů

Předprodejní služby

Na poptávku nového CNC stroje reagujeme bezodkladně. Po ujasnění požadavků na stroj Vám obvykle do 24 hodin vypracujeme cenovou nabídku podle domluvené specifikace včetně technických parametrů stroje. Následně konzultujeme řešení a po domluvě přijedeme na místo případné instalace CNC stroje a probereme vhodnost jeho umístění. Zajistíme technický výkres a zanesení stroje do vaší prostory pro lepší představu rozmístění CNC stroje a jeho součástí. Na přání Vám zprostředkujeme financování stroje za nejlepších podmínek na trhu a odešleme návrh kupní smlouvy. Po odsouhlasení a podpisu smlouvy začínáme okamžitě stroj vyrábět, aby dodací lhůta byla co nejkratší a CNC stroj Vám mohl co nejdříve generovat užitek. Týden před plánovaným termínem instalace se Vám ozveme a domluvíme další postup. Instalace stroje záleží na jeho komplikovanosti, v každém případě instalaci zbytečně neprotahujeme a po dokončení můžeme rovnou přikročit ke školení obsluhy stroje. Při školení je pracovníkovi odborně, ale srozumitelně vysvětlena funkčnost stroje, jeho ovládání, bezpečnost práce a údržba stroje. Vždy od nás obdržíte návod ke CNC stroji a potřebnou dokumentaci. Záruční lhůtu na všechny typy CNC strojů poskytujeme v minimální délce dvou let.

V ceně CNC stroje od nás vždy dostanete:

 • Dopravu stroje na místo určení
 • Instalaci CNC obráběcího stroje v provozovně kupujícího
 • Školení obsluhy CNC stroje včetně údržby v dostatečném rozsahu
 • Telefonickou a online podporu pro obsluhu CNC strojů
 • Záruční lhůtu v délce minimálně dvou let

Servis CNC strojů

Prodlužte životnost vašeho CNC stroje pravidelným servisem. Nabízíme profesionální servis nejenom našich strojů za výhodné ceny. Naši proškolení servisní technici jsou schopni analyzovat závadu a následně ji odstranit co možná nejrychleji, aby Vám neucházel zisk, když stroj není v provozu. Všichni naši servisní pracovníci procházejí pravidelným školením, aby mohli flexibilně reagovat na vaše potřeby. Mimo opravy CNC strojů nabízíme telefonickou podporu, kdy jsme schopni při drobnějších závadách pomoci vašemu technikovi po telefonu. Tuto službu nabízíme pro naše zákazníky zcela zdarma. Všechny námi poskytované služby servisů se vztahují na záruční i pozáruční dobu. Zprostředkujeme i servis plazmových a laserových zdrojů včetně všech příslušenství.

V rámci servisu CNC stroje poskytujeme:

 • Záruční servis - na naše stroje poskytujeme samozřejmě záruku, jelikož jsme o kvalitě našich CNC strojů přesvědčeni.
 • Pozáruční servis - jsme schopni v chodu udržet náš stroj i několik let po uplynutí záruční lhůty.
 • Telefonická podpora - naši servisní mechanici Vám jsou schopni odpovídat a přijímat požadavky na servis v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
 • Rychlé vyřízení oprav - reagujeme na vaše požadavky pokud možno okamžitě a jsme schopni situaci zanalyzovat do druhého dne od požadavku.
 • Instalace stroje do výroby - v rámci ceny našich strojů instalujeme Vámi koupený CNC stroj na Vámi požadované místo.
 • Plnohodnotné zaškolení obsluhy - v rámci ceny našich strojů získáváte i školení pro Vaše pracovníky v trvání až 16 hodin.
 • Následná montáž přídavných prvků - svůj stroj si můžete také vybavit dalším zařízením i po dodání CNC stroje podle vašich potřeb.
 • Dodávka spotřebních materiálů a náhradních dílů - většinu materiálu máme skladem a jsme schopni reagovat pružně.

Školení obsluhy a údržby CNC stroje

Aby naše CNC stroje u vás ve výrobě podávaly maximální výkony a nedocházelo ke zbytečným průtahům nebo neodborné manipulaci se strojem, školíme Vás nebo Vaše pracovníky tak, aby mohli odborně se strojem operovat. Pro zajištění dlouhé životnosti CNC stroje Vás naučíme, jak o stroj řádně pečovat. V rámci předávání Vámi vybraného stroje máte školení obsluhy CNC stroje v ceně. Rozsah školení může být velmi široký a může se pravidelně opakovat, například když budete měnit pracovníka obsluhující pálicí, řezací nebo obráběcí stroj. Naše stroje známe dokonale a všechny své znalosti jsme ochotni předat operujícím pracovníkům, kteří je mají používat. Dodávané ovládání stroje včetně software je velmi intuitivní a snadno naučitelné. S námi budete ovládat CNC stroj velmi profesionálně!

Financování CNC strojů

Přemýšlíte nad koupí nového CNC stroje a potřebujete pomoci s financováním? Rádi Vám pomůžeme i s touto oblastí. Prostřednictvím třetích stran jsme schopni Vám zajistit výhodné financování stroje. Spolupracujeme pouze s odborníky v oboru, kteří jsou schopni pro Vás zajistit ty nejvýhodnější podmínky financování. Naše strategie příznivých cen za vysokou kvalitu Vám dává možnost pořídit si CNC stroj s dlouhou životností a zároveň i dobrou návratností investice.

Raptor Technologies - poskytované služby