CNC soustruh

Do naší stálé nabídky strojů patří CNC soustruhy. Nejčastěji vyrábíme tyto třískové obráběcí stroje s upnutím obrobku do otáčejícího se vřetena a nástroj na obrábění se pohybuje v přímočarém pohybu. Jsme schopni dodávat menší CNC soustruh do škol nebo vysoce odolné stroje pro soustružení ve vytížených výrobách. Produkujeme soustruhy na zakázku, aby vždy stroj odpovídal Vašim konkrétním požadavků. Každý z našich soustruhů je  originálem a je postaven přímo pro potřeby výroby našeho zákazníka. Nabízíme ke všem CNC soustruhům možnost automatického výměníku nástrojů pro snadnější obsluhu stroje. Nabídka veškerého příslušenství je u nás samozřejmostí. Specializujeme se na kovoobráběcí soustruhy nebo také vyrábíme soustruhy na dřevo.

Společnost Raptor Technologies se nyní zaměřuje na stolní soustruhy nebo mini soustruh. Pokud máte zájem o některý z těchto strojů, neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro Vás nabídku podle Vašich požadavků na mini nebo stolní soustruh. Umíme kvalitní malé soustruhy.

CNC soustruh je vybaven standardně velkým dotykovým displejem pro snadné a intuitivní ovládání, kdy je zapotřebí jenom základní školení obsluhy. Ke všem námi vyrobeným CNC soustruhů nabízíme kompletní servis pro delší životnost stroje. Soustruhy patří mezi nejčastější stroje na obrábění kovů, proto klademe důraz na vysokou kvalitu za rozumnou pořizovací cenu. Tohoto cíle dosahujeme použitím špičkových součástek a nízkých režijních nákladů, které nemají vliv na kvalitu našich produktů. Heslo "The Power of Quality" je naším denním pořádkem. Při stavbě soustruhu nám jde vždy o spokojenost zákazníka s našimi CNC stroji a o dlouhou životnost našeho produktu. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete rovnou zpracovat nabídku na CNC soustruh, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Raptor Technologies - CNC soustruhy