Objednávky a poptávky CNC strojů

Kontaktní formulář

Pokud hledáte vhodný CNC stroj pro Vaši výrobu, určitě se na nás neváhejte obrátit. Poptat či objednat stroj můžete prostřednictvím výše uvedeného formuláře nebo telefonicky či e-mailem. Zaručujeme trvale nejlepší poměr mezi cenou CNC stroje a jeho hodnotou. Ke každému stroji přistupujeme individuálně a stavíme ho přesně podle Vašich požadavků. S výběrem optimálního výkonu a ideálních parametrů Vám rádi pomůžeme.

Volejte na číslo +420 777 210 149

Na tomto uvedeném čísle dostanete základní představu o požadovaném stroji, jeho provedení a orientační ceně. Následně Vám zpracujeme konkrétní nabídku včetně konečné ceny za CNC stroj. Ke každému stroji a zařízení standardně poskytujeme dopravu na místo určení, zprovoznění CNC stroje u Vás ve výrobě a zaškolení obsluhy CNC strojů. Nejkratší záruční doba je u nás 2 roky.

Pište na info@raptor-cnc.com

Pokud jsou Vaše dotazy rozsáhlejší nebo preferujete tuto cestu komunikace, určitě nás ohledně poptávky a objednávky nového CNC stroje kontaktujte skrze tento e-mail. Odpověď dostanete maximálně do 24 hodin. Objednat u nás můžete i servis CNC strojů.

Váš tým Raptor Technologies