Kovoobráběcí stroje Raptor

V naší nabídce CNC strojů můžete nalézt různé druhy kovoobráběcích strojů. Vyrábíme a prodáváme například portálové frézky, které jsou vhodné na obrábění deskového hliníku či dibondu. V případě obrábění železa můžete volit klasickou CNC frézku, která může mít 3 až 5 os. Můžeme Vám rovněž vyrobit obráběcí centrum, které je schopné na jedno upnutí frézovat a také soustružit. Samozřejmě nabízíme i klasické provedení kvalitního soustruhu. Pokud potřebujete nějaký kovoobráběcí stroj na zakázku, určitě se na nás můžete také obrátit. Disponujeme kvalitními techniky, kteří jsou schopni pro Vás vyvinout a vyrobit stroje s unikátním řešením. I v případě sériového provedení CNC stroje není problém přizpůsobit nějaký parametr či provedení trochu jinak, podle Vašich představ.

Mám zájem o kovoobráběcí stroj

Jaké kovoobráběcí stroje tedy vyrábíme?

Nabízíme poměrně širokou nabídku počítačem řízených strojů. Naší výhodou je, že jsme český výrobce strojů a jsme tedy schopni vyrobit kovoobráběcí stroj dle předchozí domluvy. Disponujeme také stálou nabídkou CNC stojů, které se hodí na obrábění různých kovů. Vyrábíme ale také dřevoobráběcí stroje. V případě zájmu o individuální nabídku jsme Vám k dispozici. Níže naleznete sériovou produkci CNC kovoobráběcích strojů naší společnosti:

CNC Router

Mezi nejčastěji poptávané CNC stroje patří určitě CNC router Raptor. Provedení portálové frézky je vhodným řešením na obrábění deskových materiálů. Nemusí se jednat pouze o hliník, zvládne kvalitně obrábět i další měkké kovy. Předností toho kovoobráběcího stroje je hlavně jeho variabilita použití. Pokud neobrábíte pouze čistě měkké kovy, ale potřebujete obrábět také plasty nebo dřevo, stačí Vám k tomu pouze tento všestranný stroj. Můžete jej dovybavit různými prvky z volitelné výbavy. Pro více informací o tomto CNC stroji nás neváhejte kontaktovat.

CNC Frézka

Snad nejrozšířenějším CNC strojem skrz různá průmyslová odvětví je CNC frézka. Ta má mnoho podob a je možné při jejím konstruování postupovat různě. U těchto 3D obráběcích strojů je nejdůležitějším faktorem přesnost, která se počítá na tisíciny milimetru. Rychlost samotného obrábění záleží na posunech, ale také na výkonu vřetena a obráběném materiálu. Naše CNC frézky jsou určeny na všechny měkké kovy a také na železo. Mají standardně automatickou výměnu nástrojů s velkým výběrem počtu pozic pro frézy. Samotný nástroj je při obrábění chlazen emulzí a je možné CNC frézku dovybavit automatickým vynašečem špon.

CNC Soustruh

Dalším z třískově kovoobráběcích strojů je CNC soustruh. Notoricky známý společník již desítky let pomáhá i v malých kovovýrobách. Stále častěji se objevuje v CNC provedení, která zaručuje vyšší přesnosti a efektivitu obráběcího stroje. Materiál je upnut do sklíčidla, které je již v základním provedení hydraulické. U tohoto stroje se kov otáčí vysokou rychlostí a nástroj z něj postupně ubírá až do požadovaného tvaru. CNC soustruh je velmi precizní stroj. V případě zájmu není problém také vyrobit CNC soustruh na dřevo.

CNC Laser

Jedná se o řezací stroj, který je vhodný na dělení plechových kovů, případně trubek a jeklů. Vyspělá technologie fiber laseru umožňuje efektivně dělit i velmi tlusté plechy s přesností a čistotou řezu vyšší než v případě plazmového řezacího stroje. Naše řada CNC laseru Raptor je technologicky velmi vyspělá a má mnoho chytrých funkcí pro usnadnění řezání plechů. Stále hledáme moderní technologie, které bychom do tohoto kovoobráběcího stroje mohli použít a posunout naše produkty směrem vpřed. Možnosti laserového řezacího stroje dávají také funkci gravírování či řezání jiných než kovových materiálů. Pokud Vás zajímá právě tento kovoobráběcí stroj, napište nám.

CNC Plazma

Efektivní a cenově dostupná technologie na dělení plechů, která se také neustále vyvíjí. Řeč je právě o kovoobráběcím stroji CNC plazma, který s nízkými náklady dělí i opravdu tlusté plechy. Je možné u procesu pálení používat technické plyny, kdy například za použití dusíku, lze relativně pěkně řezat nerezovou ocel. Plazmové řezací stroje jsou velmi prašné a je vřele doporučováno při procesu pálení používat ventilaci a následně filtraci vzduchu. Podobně jako laserový stroj, je i plasma router vysoce flexibilní v aplikacích pálení kovů. Pokud hledáte právě CNC plasmu jako kovoobráběcí stroj, obraťte se na nás a rádi Vám vše osobně předvedeme.

Ovládání kovoobráběcích strojů

Jelikož každý z námi vyrobených strojů je CNC, je řízen počítačem a ovládán přes monitor s klávesnicí a někdy i myší. Pro různé kovoobráběcí stroje používáme odlišné ovládací systémy, které ale mají společnou jednoduchost pro uživatele. Velká část ovládání CNC stroje je v českém nebo anglickém jazyce a má snadné grafické rozhraní. Každý kovoobráběcí stroj Raptor můžete také připojit na firemní síť a zajisti si vzdálený přistup ke stroji. Jako český výrobce strojů dbáme na kvalitu provedení a vybíráme pouze osvědčené ovládání pro všechny stroje a zařízení. Zavolejte nám a domluvte si osobní ukázku ovládacích systému a také prezentaci požadovaného kovoobráběcího stroje. Jsme tu pro Vás každý den.