CNC frézka na dřevo

Dalšímu zákazníkovi byla dodána CNC frézka na dřevo pro obrábění desek na výrobu dětského nábytku a hraček. Profesionální CNC router s velikostí pracovní plochy 3000x1500 mm dosahuje ideálních přesností +-0,05 mm v polohování i opakovatelnosti. Tento dřevoobráběcí stroj je vybaven automatickou výměnou nástrojů na přání s 8 pozicemi. Výkonné vřeteno v provedení BT30 samo vybírá frézu na dřevo podle pokynů obsluhy CNC stroje nebo přímo obráběcího programu. Ovládání této CNC frézky na dřevo je řešeno pomocí dotykového full HD monitoru a počítačem v průmyslovém standardu. Součástí dodávky je samozřejmě softwarové vybavení vhodné pro dřevoobráběcí stroje a školení obsluhy a údržby portálové frézky. Vysokou přidanou hodnotou je také úhlový nástavec, který umožňuje na jedno upnutí obrábět dřevěnou desku z vrchní strany tak i z hran. Upínání dřevěných desek na tomto CNC routeru je řešeno vakuovým stolem s lamelovou vývěvou. Ovšem není problém ukotvit dřevo i pomocí drážek a upínacích přípravků. Odsávání třísek a špon je u všech našich CNC frézek na dřevo součástí standardní výbavy.

Mám zájem o CNC frézku na dřevo

CNC fréza na dřevo RaptorProfesionální CNC frézka na dřevoDřevoobráběcí stroj Raptor

Jsme český výrobce strojů a to nám dává výhodu v možnostech přizpůsobení všech CNC na dřevo. Do poptávky nebo objednávky stroje uveďte Vaší představu a my Vám následně pošleme cenovou nabídku s dalšími možnostmi přizpůsobení nebo nám sdělte, jakým způsobem potřebujete, aby CNC frézka na dřevo pracovala a my Vám navrhneme vhodné provedení toho CNC stroje. Nejvyšším možným provedením je formát 5ti řízených os, které Vám umožní ze dřeva ale i jiných materiálů obrobit jakýkoli tvar. Vřeteno je v takovém případě naklápěno do všech možných směrů a automatické dopočítávání pozice nástroje dokáže simultánní obrábění dřeva. CNC frézy na dřevo nachází logické uplatnění ve všech truhlářstvích jako jsou výrobci nábytku nebo například ve školách. Naše zkušenosti s obráběním dřeva nám dávají možnost doporučit i vhodné frézy na daný produkt. Rádi Vám se vším poradíme.

Přednosti CNC frézky na dřevo Raptor:

 • Možnosti přizpůsobení různých parametrů CNC frézek na dřevo podle Vaší aplikace
 • Profesionální provedení routeru s robustní obrobenou konstrukcí ocelového svařence
 • Chytré funkce CNC frézy včetně parkování při nakládání, možnost automatického nestingu
 • Výběr volitelného příslušenství jako je automatická výměna nástrojů, pneumatické dorazy nebo víceosé provedení
 • Bohatá standardní výbava CNC routeru: centrální mazaní pojezdů, odsávání třísek a prachu, servomotory nebo dálkové ovládání
 • Rozšíření o více pracovních hlav CNC frézky na dřevo nebo stavba zakázkového stroje s výraznou modifikací portálové frézky

Jsme Vám k dispozici v případně dotazů či nezávazné poptávky tohoto CNC stroje. V případě zájmu Vám rádi frézku na dřevo předvedeme u nás přímo na Vašem materiálu podle Vašich podkladů. Případně můžeme zajistit prezentaci u některého z našich zákazníků. Tato portálová frézka může mít i více využití, protože již v základu kromě dřeva lze obrábět také plasty nebo hliník a další měkčí materiály. Přesvědčte se sami o kvalitách našich CNC routerů a dopřejte Vaší produkci automatizaci výrobního procesu. Jsme česká společnost Raptor Technologies a zabýváme se výrobou strojů a zařízení.

Technické možnosti a přizpůsobení:

 1. Velikost pracovní plochy od 1x1 do 6x2,5 m
 2. Výkon vřetene CNC frézky na dřevo od 5 do 12 kW
 3. Automatická výměna nástrojů až s 48 pozicemi
 4. Odsávání třísek a pilin s výkonem 5 kW
 5. Vakuová vývěva s průtokem až 600 m3/hod.
 6. Možnost upínání do přípravků a "T" drážek
 7. Naklápěcí pracovní hlava s úkosovým obráběním
 8. Fréza na dřevo s možností obrábění hran materiálu
 9. Více pracovních hlav s různými nástroji včetně kotoučové pily
 10. Vysoká rychlost a přesnost polohování (servomotory)
CNC frézka na dřevo Raptor

Jaká je cena CNC frézky na dřevo Raptor?

Při výběru vhodného dřevoobráběcího stroje je důležitou otázkou jeho cena a případně také přidaná hodnota této frézky na dřevo. Nejčastěji se cena tohoto CNC stroje pohybuje od 500 000,- do 1 000 000,- Kč a cenu určuje především velikost pracovní plochy a výbava stroje. Každou CNC frézu na dřevo stavíme na zakázku podle předem domluvených požadavků. V rámci ceny jsem vždy započítán také servis spojený s objednáním tohoto stroje na dřevo. Mimo jiné tedy již základní cena obsahuje dopravu k Vám do dílny, instalaci celého zařízení a proškolení na ovládání CNC frézky na dřevo. Obrovskou výhodou je také možnost zapojení stroje do Vaší sítě a tím získáváte online přístup včetně možnosti posílání podkladů po síti. Nabízíme telefonickou a online podporu již v základní prodejní ceně. S našimi frézkami na dřevo budete moci pracovat bezstarostně. Standardně nabízíme záruční lhůtu v trvání dvou let. Napište si o individuální nabídku.