CNC stroje na zakázku

Vyrábíme CNC stroje na zakázku

Velkou konkurenční výhodu spatřujeme v přizpůsobování vyráběných CNC strojů na míru aplikace zákazníka. Pokud zákazník potřebuje nějaký atypický stroj, který nenalezne v naší stálé nabídce strojů, rádi mu vypracujeme technický výkres s návrhem řešení dané aplikace. Každý takový CNC stroj na zakázku je pro nás výzvou a jejich realizace nás velmi naplňuje. Všechny tyto zakázkové stroje, stejně jako typizované, stavíme s heslem "Kvalitně a za rozumné peníze". Jsme schopni navrhnout řešení pro jednoúčelový stroj tak i pro technicky náročné CNC zařízení včetně výrobní linky. Jsme český výrobce strojů na zakázku.

Mám zájem o individuální nabídku

Jaké zakázkové stroje vyrábíme?

Nespecializujeme se pouze na jeden druh zakázkových strojů nebo na jeden výrobní obor. Naopak nás zajímají různá odvětví ve strojírenství a baví nás objevovat nové možnosti. Za dobu existence jako výrobce strojů jsme se setkali se zajímavými lidmi se zajímavými nápady na zakázkové stroje. Pár zajímavých CNC strojů jsme již realizovali a pokaždé nás tyto zkušenosti posunuli o kousek dál v technické zručnosti. Níže naleznete pouze výběr nejčastěji poptávaných zakázkových strojů.

CNC vrtačka

Často poptávaným zakázkovým strojem je CNC vrtačka. Pokud nepotřebujete materiál dělit ani do něj frézovat a investovat tedy zbytečně do stroje, který nevyužijete, můžeme Vám vyrobit CNC vrtačku přesně podle přání. Již jsme dělali aplikace na vrtání do rovných plechů ale i do profilů. Délka pracovní plochy může být libovolná v rámci technických možností. Podobně je tomu i s výběrem vrtacích nástrojů. Naše CNC vrtačky jsou velmi přesné a mají i vysokou produktivitu. Výhoda, kterou máme jako český výrobce CNC strojů, je především v možnosti přizpůsobení CNC vrtačky podle Vaší aplikace. Naší specialitou je CNC vrtačka do vrtání dlouhých hliníkových profilů, která je vybavena 4. osou a je možné na jedno upnutí vrtat do více stran. CNC vrtačky jsou vždy vybaveny počítačem a jsou maximálně intuitivní. Pokud tedy sháníte podobný stroj na vrtání, určitě se zkuste obrátit na nás. Každou CNC vrtačku vyvíjíme a vyrábíme jako zakázkové stroje.

CNC pila

Výroba strojů na zakázku má téměř neomezené možnosti. Na řezání dřeva do libovolných tvarů se hodí CNC pila. Pila ovládaná počítačem má výhodu v přesné sériové produkci, kdy je možné pouze s kontrolou obsluhy stroje vyrábět ze dřeva desky o požadovaných velikostech nebo například dřevěné klínky pod různými úhly. CNC pilu můžeme vybavit automatickým podavačem dřeva nebo odsáváním pilin. Hledáte i Vy stroj na řezání dřeva? Odešlete nám nezávaznou poptávku zakázkového stroje.

CNC obráběcí centra

K technicky náročnějším strojům a tedy i velkým výzvám patří celá obráběcí centra. Jedná se o komplexní opracování materiálu pokud možno do finálního produktu. Již jsme vyráběli velké obráběcí centrum na dřevo pro nábytkářský průmysl, které dokázalo v jednom CNC stroji soustružit, frézovat a brousit dřevo do výsledného tvaru. U takových center jsou možnosti opravdu vysoké a záleží na programátorovi obráběcího plánu, jak stroj využije. Díky vlastnímu obrábění komponentů jsme schopni v těchto obráběcích centrech pracovat s přesnostmi v tisícinách milimetru.

Profilovací linka

V našich možnostech zakázkových strojů je rovněž vyrobit a dodat celou výrobní linku, například na výrobu profilů. Zabývali jsme se dvanáctistupňovou linkou na výrobu profilů  CD60/27; UD28/27; CW50/50; CW75/50; CW100/50; UW50/40; UW75/40; UW100/40; UA50/40; UA75/40; UA100/40. Rychlost linky odpovídá 80m/min. Vybavení linky obsahovalo i stříhání profilů na požadované délky, otočný držák svitků nebo automatickou kompletaci profilů do požadovaných balíků. Profilovací linka byla z větší části automatizována s minimálními zásahy obsluhy linky.

Automatizace

Potřebujete svoji výrobu automatizovat a snížit tak náklady? Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme. Jsme schopni Vám dodat například svařovacího robota, podavače materiálů, automatické výměníky nástrojů, automatické zakladače a další. Jsme Váš partner pro automatizaci výrobních procesů. Rádi Vám poradíme, jak vyrábět efektivněji.

Ostatní zakázkové stroje

Nenašli jste ani ve výše uvedeném, co hledáte? Nevadí! Pojďme společně rozšířit svá portfólia CNC strojů. Svěřte nám výrobu strojů na zakázku a přesvědčte se sami o našich konstrukčních kvalitách. Jsme český výrobce CNC strojů a zabýváme se také vývojem jednoúčelových strojů podle zadané aplikace.

CNC stroje na zakázku

Raptor Technologies - stroje na zakázku

Jednoúčelové stroje a zařízení

Jednoúčelové stroje a zařízení

Díky konstrukčním možnostem vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje podle zadané aplikace. Zabýváme se výrobou strojů a zařízení na zakázku. Nejprve se seznámíme s požadovaným produktem a navrhneme ve spolupráci s Vámi vhodné technologické řešení, které prezentujeme na základě modelů a...

Více informací