CNC stroje na zakázku

Zakázková výroba

Potřebujete stroj, který není v naší klasické nabídce? Kontaktujte nás a společně probereme možnosti a případně vyrobíme zcela originální stroj přesně podle Vašich představ. Na vývoji stroje budeme s Vámi úzce spolupracovat, abychom navrhli to správně řešení. CNC stroj na zakázku vyrábíme se stejným heslem jako stroje ze stálé nabídky a to - kvalitně a za rozumné peníze. Jsme schopni navrhnout řešení pro jednoduchý jednoúčelový stroj až po technicky náročné CNC zařízení.

CNC stroje na plasty a papír

Vyrábíme stroje i na řezání papíru nebo plastů. Naše stroje mohou mít vakuový stůl pro lepší uchycení materiálu nebo také navádění optikou pro ještě větší přesnost. Umíme zařídit, aby stroj frézoval, řezal i bigoval. Stačí nám napsat nezávaznou poptávku a my se nad možným řešením zamyslíme a pošleme Vám brzy stanovisko.

CNC dřevoobráběcí stroje

Hledáte CNC stroj na obrábění dřeva? I to jsme Vám schopni nabídnout. Pošlete nám specifikaci Vašich požadavků na stroj a my Vám navrhneme možné řešení a po dohodě stroj postavíme. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a každé poptávky si Vážíme a podle toho jí zpracováváme.

Raptor Technologies - stroje na zakázku