Řezací lasery Raptor

Do našeho portfolia CNC strojů patří řezací lasery již velmi dlouho. S laserovou technologií máme mnohaleté zkušenosti a ty nám pomáhají stále zdokonalovat profesionální pálicí stroj, kterým je právě vláknový laser. Jsme česká firma, která vyrábí stroje a zařízení na zakázku a tak i v případě CNC laserového řezacího laseru jsme schopni přizpůsobit laserovou řezačku podle přání zákazníka. Vlastní vývoj nám pomáhá zdokonalovat systém stroje, zvyšovat rychlosti i přesnosti a implementovat chytrá řešení přímo do laseru Raptor. Na rozdíl od plazmového stroje je CNC laser přesnější a je možné s ním řezat opravdu jemné detaily do všech kovových materiálů. Pokud Vás zajímá právě laserová technologie, určitě se zkuste obrátit na nás a my Vám rádi doporučíme vhodné provedení CNC laseru.

Mám zájem o řezací laser

Kriticky důležité komponenty, kterými jsou laserové zdroj a procesní hlava, odebíráme od světových jedniček na trhu. V případě laserových zdrojů spolupracujeme s IPG, lídrem a nositelem vývoje vláknových laserů. Všechny naše řezací lasery jsou vybaveny procesní hlavou PRECITEC ProCutter, která je velmi vyspělá a vybavena mnoha čidly pro kontrolu pálicího procesu. Ovládací systém stroje můžete mít od Siemens nebo FANUC. Oba jsou také špičkovými systémy v oboru ovládání CNC strojů. Použité servomotory případně za příplatek lineární motory PANASONIC zaručují dlouhodobou výkonnost při polohování CNC laseru. Robustní obrobená konstrukce řezacího laseru je dostatečně tuhá pro přenos všech sil na ní působící. Přesnost polohování laserového stroje zajišťuje právě obrobená konstrukce, která je následně osazena kvalitní lineárním vedením. Odtah spalin při procesu pálení je vyřešen kvalitním ventilátorem s vysokým průtokem a profesionální filtrací pro ochranu životního prostředí.

Řezací laser RaptorLaserová řezací
       hlava CNC laseru RaptorProfesionální řezací lasery Raptor

Typy řezacích laserů

Nabízíme několik variant provedení řezacího laseru. Nejvyšší řada a také nejvíce poptávaná je CNC laser se dvěma výměnnými stoly, kde je pracovní plocha laserové řezačky zakrytá pro maximální bezpečnost práce. Dva výměnné stoly zajišťují téměř nepřetržitý proces pálení. Jedná se opravdu o profesionální laser. Občas se ale shledáme se zákazníkem, který jednak nepotřebuje takovou produktivitu fiber laseru a třeba ani nedisponuje dostatkem volného prostoru pro velký laserový stroj. Pro takové případy máme v nabídce kompaktní typ řezacího laseru, který nemá výměnné stoly a nemusí mít ani kryt pracovní plochy. Bezpečnost práce je pak řešena na úrovni prostory. Velikost pracovní plochy vždy přizpůsobujeme podle danému zadání a to včetně požadovaného výkonu. Pokud zákazník pracuje s 3D materiálem, může u nás objednat přímo trubkový laser. Ten je vybaven až 3 sklíčidly, které vzájemně spolupracují a je možné řezat materiál téměř beze zbytku. S naším trubkovým laserem můžete řezat trubky i jekly v maximální délce až 9 metrů. V případě zájmu umíme vyrobit také kombinovaný stroj jak na plechy tak na trubky a jekly.

Výhody CNC laseru Raptor:

 • Kvalitní provedení vláknového laseru od českého výrobce Raptor Technologies
 • Výběr špičkových komponentů pro všechny typy laserových strojů
 • Intuitivní ovládání také v českém jazyce
 • Řezací laser přizpůsobený zadání zákazníka
 • Výkon laserového zdroje od 1 do 12 kW
 • Vysoká produktivita, přesnost a rychlost CNC laseru

Jsme český výrobce CNC strojů a s řezacími lasery máme mnohaleté zkušenosti. Oslovte nás s Vaším konkrétním zadáním a my Vás provedeme celým procesem od plánů řezacího laseru až po kvalitní pozáruční servis. Naše stroje a zařízení mají dlouhou životnost a vysokou přidanou hodnotu. Na všechny CNC stroje poskytujeme standardně 2 roky záruky. Objevte i Vy kvalitu služeb Raptor Technologies.