Fiber vláknový laser

Nejmodernější technologií na řezání kovů laserem je právě fiber laser. Jeho účinnost a přesnost zatím nebyla překonána. Vláknový laser Raptor disponuje kvalitní německou technologií fiber laserů s dlouhou tradicí vývoje. V tomto řezacím laseru je implementován laserovým zdroj, ze kterého je paprsek veden vláknem do precesní hlavy, která ho usměrňuje a má jeho automatickou fokusaci. Jako český výrobce laserových strojů nabízíme širokou možnost individualizace a variabilitu volitelného příslušenství k vláknovým laserům. Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na fiber laser podle Vašich požadavků.

Mám zájem o nabídku na fiber laser

Na výběr máme z různých provedeních laserů. Můžete zvolit produktivní verzi s výměnnými stoly pro téměř nepřetržitý proces řezání. Tato verze vláknového laseru je také krytována pro maximální bezpečnost obsluhy CNC stroje. Pokud nepotřebujete takovou produktivitu nebo nedisponujete dostatečně velikým volným místem, můžeme Vám vyrobit kompaktní verzi CNC laseru, kde bude potřeba řešit bezpečnost práce na úrovni prostory. V případě zájmu není rovněž problém přizpůsobit velikost pracovní plochy fiber laseru Vaší aplikaci.

Umíme také vyrobit 3D vláknový laser na řezání trubek nebo jeklů. Vše se odvíjí od Vaší představy a možnostech této technologie. Navštivte nás přímo ve výrobě, kde s Vámi vše projdeme a případně doporučíme vhodné řešení. Jsme Raptor Technologies - český výrobce CNC strojů a všechny naše stroje a zařízení vyrábíme na zakázku. Prodejem fiber laserů to u nás nekončí a následně dostáváte potřebný servis a další služby s ním spojené.

Vláknový laser Fiber

Nabízená provedený vláknového laseru Raptor:

  • Fiber laser s výměnnými stoly
  • Provedení s kytem pracovní plochy
  • Portálové verze vláknového řezacího laseru s okrytou pracovní plochou
  • Kompaktní laserový stroj s menšími rozměry pracovní plochy
  • 3D trubkový laser na řezání potrubí, trubek a profilů
  • Kombinovaný CNC laserový řezací stroj jak na plechy, tak na 3D materiál

Všechny výše popsané verze umíme přizpůsobit zadání. V oblasti laserového řezání se pohybujeme již řadu let a jsme schopni Vám doporučit vše od dostatečného výkonu až po položky z volitelné výbavy fiber laseru. Rovněž dokážeme vyhovět Vaším představám a očekáváním. S nákupem CNC laseru dostáváte v rámci základní ceny vždy dopravu na místo určení, instalaci celého laserového stroje včetně jeho příslušenství. Dále proškolíme Vás nebo Vaši obsluhu na ovládání vláknového laseru a jeho údržbu. Standardem je záruční lhůta v minimálním trvání dvou let a jistota i pozáručního servisu.

V rámci našich služeb nabízíme telefonickou podporu nebo vzdálenou diagnostiku. Jsme český výrobce CNC strojů a fiber lasery patří do našeho portfolia často poptávaných pálicích strojů. Pokud zrovna poptáváte nebo chcete objednat vláknový laser v některém z výše uvedených provedení, obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou. Obratem Vám vypracujeme nabídku na stroj podle Vašich požadavků. Rádi Vám také osobně předvedeme naše stroje u nás nebo u některého z našich zákazníků. Nejdůležitější je pro nás kvalita provedení vláknového laseru a spokojený zákazník.