Výroba strojů a zařízení

Jsme ryze českou firmou na výrobu strojů a zařízení. Na základě poptávky na CNC stroj řešíme jako první úkon analýzu proveditelnosti a doporučení vhodné technologie. Pokud zákazník má jasnou představu hned na začátku, obratem zpracujeme nabídku na CNC stroj podle požadavků. Častější scénář je ale ten, kdy na výrobě strojů a zařízeních spolupracujeme společně. Zákazník sdělí nám představu, my navrhneme řešení a následně o něm diskutujeme. Záleží na detailech a funkčnosti celého zařízení. I v případě, že se jedná o běžný sériový stroj jako je například portálová frézka, tak i tu přizpůsobujeme při její produkci dané prostoře zákazníka a dalším faktorům. Výroba strojů a zařízení nás baví a každý nový zákazník je pro nás výzvou.

Mám zájem o výrobu stroje a zařízení

Postup při výrobě strojů a zařízení

  1. Poptávka včetně ujasnění požadovaných parametrů od stroje a zařízení
  2. Analýza proveditelnosti z naší strany
  3. Doporučení vhodné technologie, včetně výbavy CNC stroje
  4. Zpracování cenové nabídky na prodej CNC stroje
  5. Výroba stroje a zařízení za dohledu zákazníka formou návštěv
  6. Předávací zkoušky včetně implementace připomínek ze strany zákazníka
  7. Předání u nás ve výrobě strojů a podepsání předávacího protokolu
  8. Doprava na místo určení k zákazníkovi
  9. Instalace CNC stroje a jeho příslušenství
  10. Školení obsluhy a údržby stroje

Po výrobě strojů a zařízení poskytujeme online podporu k CNC stroji a držíme stanovenou záruku v minimální výši 24 měsíců. Po celou dobu jako výrobce strojů řešíme záruční servis stroje nebo zařízení. Po uplynutí záruční lhůty přecházíme na pozáruční servis, který je CNC strojům poskytován ve stejné kvalitě jako ten záruční. Jako náš zákazník po výrobě stroje a zařízení máte od nás telefonickou podporu zdarma. Pokud je to možné, je stroj možné v průběhu času modifikovat nebo modernizovat. Před samotnou produkcí strojů a zařízení se zabýváme jejich vývojem, u kterého sledujeme moderní trendy ve strojírenství a aplikujeme je do našich CNC strojů Raptor. Přijďte se i Vy přesvědčit o kvalitách vyrobených strojů a zařízení z dílny Raptor Technologies.

Výroba strojů a zařízení

Jaké stroje a zařízení vyrábíme?

Jako český výrobce strojů a zařízení jsme zaměření na obráběcí CNC stroje a tvářecí stroje na plechy nebo trubky. Všechny námi vyráběné stroje a zařízení se snažíme neustále zdokonalovat v závislosti na vývoji moderních technologií. Naše současná nabídka se skládá z pálicích strojů jako je plazma nebo laser. Případně umíme pracovat i s autogenem. Hodně oblíbený a vyráběný kvůli své univerzalitě a možnostem je CNC router, který nabízí široké možnosti individualizace a kvůli tomu i také spoustu možností jeho uplatnění. V naší nabídce vyráběných strojů a zařízeních jsou také CNC obráběcí stroje na různé kovy a další materiály. Jedná se především o frézky a soustruhy v různých provedeních. Novinkou pro letošní rok výroby strojů a zařízení je CNC plotr, který je vhodný na textil, kůži, pěny, gumy, samolepky a mnoho dalšího. Být výrobcem strojů nám dává tu možnost vyprodukovat i stroj zcela na zakázku přesně podle představ zákazníka. Zkuste i Vy poptat pro Vás vhodný stroj u nás. Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku a případně i takový stroj nebo zařízení vyrobíme.

Výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Kromě výše uvedených CNC strojů se zabýváme vývojem a výrobou unikátních jednoúčelových stojů a zařízení. Může se jednat o samostatný stroj určený na jeden typ operace nebo jsme schopni vyprodukovat část nebo celou výrobní linku. V takovém případě vždy začínáme technickým výkresem. Naši zdatní konstruktéři vymyslí vhodné řešení a přizpůsobí stroj či zařízení finálnímu produktu. Po doladění technických modelů přecházíme na výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, kterou s Vámi průběžně konzultujeme. Toto je pro nás velmi důležitá součást výroby stroje a zařízení, jelikož jste to právě Vy, kdo o svém produktu ví nejvíce. Obecně se dá říci, že každý vyrobený jednoúčelový stroj nebo zařízení je vždy unikátní kousek.