Obrábění plastů CNC frézou

Flexibilita profesionálního CNC stroje Raptor umožňuje bezproblémové obrábění plastů. Portálová fréza je vhodná na deskový materiál různých tlouštěk a tvrdostí. Pomocí frézy na plast jste schopni vrtat, dělit nebo obrábět plasty do potřebných tvarů. K tomuto CNC stroji nabízíme různé položky volitelného příslušenství. Nejčastější volbou zákazníku je automatická výměna fréz nebo pilový kotouč na dělení plastových desek. Již ve standardní výbavě je zahrnuto výkonné vřeteno a odsávání prachu a špon. Stroj na obrábění plastu může být také řízen v pěti osách pro dosažení složitých obrobků. V takovém případě se jedná o komplexní CNC na plast.

Chci poptat stroj na obrábění plastů

Vzorek obrobeného plastu na CNC RaptorFréza na plast RaptorObrábění plastu na CNC routeru Raptor

Základem stroje na obrábění plastů je robustní konstrukce obrobeného svařence pro dosažení maximálních možných přesností polohování. Portál CNC stroje nese výkonné vřeteno, které je vhodné na obrábění plastů. V případě automatické výměny nástrojů jsou frézy na plasty uloženy v zásobníku na konci pracovní plochy a na příkaz obsluhy CNC Plast Raptor dojde k výměně za další vhodnou frézu. V případě obrábění či frézování plastů není nutné frézy chladit. Máme dlouhé zkušenosti s obráběním na CNC routerech Raptor například s plexisklem, polykarbonátem, polypropylenem a dalším. Každou CNC frézku na plast vyrábíme podle požadavků zákazníka na míru. Přizpůsobíme Vám velikost pracovní plochy, výkon vřetena nebo množství pracovních nástrojů. Rovněž můžete zvolit kombinovanou pracovní hlavu vhodnou na obrábění i tenkých materiálů.

Obrábění plastů na CNC frézce RaptorVzorek z CNC frézky na plastMožnosti obrábění na CNC routeru Raptor

Obrábění plastů na CNC fréze

Pokud se zabýváte obráběním plastů nebo i dalších materiálů, určitě se na nás neváhejte obrátit. Jsme český výrobce CNC strojů a pokusíme se vyhovět i Vašemu požadavku. V případě zájmu Vám CNC frézku na plast rádi předvedeme u nás ve výrobě. Můžeme Vám prezentovat obrábění plastu přímo na Vašem materiálu podle Vašich podkladů. Pokud obrábíte 3D materiál jako jsou například plastové trubky, také není problém vybavit CNC stroj na plast třeba rotační osou. Rádi Vám vhodnou konfiguraci doporučíme podle Vaší aplikace. S frézou na plast Raptor posunete Vaší výrobu blíže k automatizaci.

CNC_freza_na_plast

Standardní výbava frézy na plast:

  • Pracovní plocha přizpůsobená Vašim požadavkům s vakuovým upínáním a vývěvou
  • Výkonné vzduchem chlazené vřeteno s manuální výměnou nástrojů s CNC plast
  • Odsávání u frézy na plast, které zbavuje většího množství špon a prachu při obrábění
  • Ovládací panel CNC stroje na plast s intuitivním software a možností připojení do firemní sítě
  • Dopravu na místo určení, instalace celého zařízení, školení obsluhy frézy na plasty, záruku 24 měsíců

Volitelné příslušenství:

  • Automatická výměna nástrojů (u CNC plast Raptor)
  • Pneumatické dorazy
  • Provedení včetně 4. nebo i 5. osy
  • Pracovní plocha frézy na plast s drážkami na upínání
  • Druhou pracovní hlavu vybavenou například řezacím nožem

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné konfigurace stroje na obrábění plastu podle Vaší potřeby. Navštívit nás můžete přímo v showroomu nebo u některého z našich zákazníků, kde Vám tento stroj rádi předvedeme a zajistíme obráběcí zkoušky Vašeho materiálu. V případě zájmu volejte 777 210 149.