Laserové stroje Raptor

Nabízíme dostupné laserové stroje i do malých výrobních dílen. Extrémně cílený laserový paprsek dělí kovové materiály opravdu efektivně. Řídící systém vede polohování laserové hlavy po materiálu dle daného programu. Ovládání je zcela jednoduché a laserový stroj Raptor se naučíte ovládat v rámci dnů. Vhodné použití jsou všechny kovové materiály používané v průmyslu. Forma může být buď v plechu či trubce / profilu.

Naše nabídka obsahuje laserové stroje v provedení otevřeném pracovním prostoru či s krytem pracoviště a také verzi kombinující řezání do plechů či trubek díky vybavení rotující osou v rozsahu 360 stupňů. Jedná se o přesnou laserovou vypalovačku, která zvládá pálit náročné tvary. Hrana je krásně kolmá a řez bez viditelných okují.

Poptejte laserový stroj za dobrou cenu

V rámci našeho servisu Vám před prodejem laseru uděláme návrh zástavby konkrétního provedení laserového stroje včetně technického plánku. Doporučíme vhodné rozmístění součástí potřebných k provozu laseru. Zároveň Vám pomůžeme s financování nákupu či upravíme platební podmínky.

Vybrat správný laserový stroj

  • Krytá pracovní plocha s vyměnitelným stolem
  • Laserový stroj bez krytu
  • Kombinovaná verze CNC laseru
  • Trubkový laser
  • Laserová linka s automatizací

Jak vidíte, na výběr je toho opravdu akorát. Pokrýváme dlouhodobě všechny Vaše potřeby na poli laserového pálení a stále naší produkci inovujeme. Do laserových strojů používáme pouze nejlepší komponenty a držíme nadstandardně dlouhou záruku. Přijeďte se podívat sami na vybranou verzi laseru, rádi Vás poznáme.