Trubkový laser Raptor

V naší nabídce naleznete také trubkový laser, který zvládá také různé profily. Stejně jako ostatní modely CNC laserů z naší nabídky tak i tento 3D laser je vyrábět zcela na základě přání zákazníka. Používáme dostatečně silná sklíčidla na upnutí velkých průměru trubek. Máme podporu materiálu po celé délce, které jsou inteligentní. Laserová hlava může na přání řezat úkosy nebo lze mít automatický podavač materiálu. Trubkový laser v nejdelší provedení může upnout až 9 metrů dlouhou tyč.

Technická specifikace

  • Průměr trubky či potrubí: 10 - 350 mm
  • Maximální délka tyče: 9000 mm
  • Nosnost na metr tyče: 50 kg
  • Síla stěny materiálu klasická ocel: 10 mm
  • Síla stěny materiálu nerez: 8 mm
  • Síla stěny materiálu hliník 6 mm

Trubkový laser RaptorSklíčidlo na upínání profilůPálení s trubkovým laserem

Trubkové lasery umí řezat kulatiny do 350 mm a čtvercové duté profily do 260x260 mm. Do sklíčidla je možné upnout IPE, HEA, HEB, U a L profily. Upínání je snadné díky použití pneumatických sklíčidel. Ta jsou pohyblivá a podávají materiál k procesní hlavě. V případě pálení úkosů jsou trubkové lasery schopny naklápět hlavu v mnoha směrech k docílení přesného skosení hrany.

Požádejte o cenovou nabídku

Tímto strojem se dá nahradit pásová pila, která není tak efektivní a není potřeba nijak nástroj chladit. Nosnost celé pracovní plochy je dostatečně vysoká na většinu opracovávaných profilů. Pracovní plocha je krytá pro zabezpečení pracovitě před odrazem laserového paprsku. Poptejte více informací o trubkových laserech Raptor, která Vám pomáhají zlepšit produktivitu výroby.