CNC Vrtačka Raptor

Do naší nabídky patří CNC vrtačky přizpůsobené Vašemu zadání. Konstrukce vrtacího stroje a jeho výbava vychází z Vaší představy o aplikaci, na kterou bude CNC stroj určen. Zabýváme se výrobou různých typů vyvrtávacích strojů a vrcholem je celé vrtací centrum. To může mít pracovní délku až 12 metrů, řízení několika os umožňující vrtání a frézování téměř ze všech směrů, automatickou výměnu nástrojů či pneumatické upínání materiálu. Cílem je vyrobit zařízení vhodné na Váš druh materiálu.

Mám zájem o CNC vrtačku na míru

Možnosti přizpůsobení vrtacího stroje

Jako český výrobce CNC strojů máme možnost vrtačky přizpůsobit zcela od základu. Vše začíná daným materiálem, který budete obrábět. Od něj se odvíjí robustnost konstrukce a použitá technologie. Velikost pracovní plochy vrtacích strojů je skoro libovolná a uchycení materiálu na ní rovněž. Upíná je možné řešit manuálně prostřednictvím přípravků, vakuově s vývěvou nebo například pneumaticky. Vrtací centrum může mít 4. rotační osu na otáčení obrobku, kdy je možné na jedno upnutí vrtat do několika stran v rozsahu 360 stupňů. Přizpůsobíme Vám také barevné provedení stroje hodící se do Vašeho výrobního programu. Nejčastěji se zákazníkem řešíme tyto úpravy nebo individuální požadavky:

  • Velikost pracovní plochy vrtacího stroje ve všech osách
  • Výkon vřetene a výměnu nástrojů
  • Způsob chlazení nástroje (pokud je vyžadováno)
  • Konstrukční provedení CNC vrtačky - může být také portálové, podobně jako je CNC router
  • Výbavu vrtacího centra a počet řízených os
  • Barevnou kombinaci provedení

CNC vrtačka RaptorVrtací stroj a jeho ovládáníVrtací centrum s výměnou nástrojů

Způsoby uplatnění CNC vrtacích strojů

Moderní strojírenství umožňuje polohování nástroje velkou rychlostí s maximální přesností. Vrtací CNC stroje nacházejí uplatnění všude tam, kde se ve velkých objemech potřebuje vrtat přesně a efektivně. Díky značné poptávce ze stran různých výrobních procesů po CNC vrtačce, jsme se rozhodli tyto stroje zařadit do našeho portfolia. Časté dotazy chodí na vrtací stroj do profilů jak z hliníku tak do klasické oceli. Není problém také vrtat do trubek a jeklů díky použití 4. rotační osy. CNC vrtací centrum je vhodné rovněž na deskové materiály jako je dřevo, hliník, ocel a plasty. Masivní konstrukce umožňuje s vrtačkou na kov frézovat i drážky nebo řezat závity.

Pokud máte zájem a zrovna poptáváte CNC vrtačku nebo jiný vrtací stroj, určitě se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám předvedeme celé zařízení u některého z našich zákazníků a vrtací centrum přizpůsobíme i Vaším požadavkům a domluvíme jeho cenu. V rámci předprodejních služeb zajišťujeme vše potřebné ke spokojené objednávce CNC stroje. Jsme Raptor Technologies - Váš partner v průmyslovém vrtání.