CNC vrtací stroje Raptor

Vyvíjíme a vyrábíme CNC vrtací stroje Raptor, které v plné míře přizpůsobujeme aplikaci zákazníka. Všechny CNC vrtačky jsou vyráběny na zakázku. Díky tomuto jsme schopni dodat vrtací centrum odpovídající přesnému zadání. Vrtání může být do kovů, plastů, dřeva nebo dalších materiálů, které mohou být ve formě pásoviny, desky, profilu, trubky a dalších. Vrtací stroj může mít 4. rotační osu, která je schopna otáčet materiál a vrtat do více stran na jedno upnutí. Na přání je také možné mít 5ti osé provedení, které je schopné vrtat do materiálu pod úhlem. Napište nám o individuální nabídku.

Mám zájem o CNC vrtací stroj Raptor

Profesionální vrtací centrumCNC vrtací stroje RaptorVrtací stroje Raptor

Robustní konstrukce každého vrtacího centra zajišťuje potřebnou tuhost k přesnému vyvrtávání. Dostatečně výkonný servomotor u vřetena dokáže vrtat i do nerezové oceli či kalené oceli a frekvenční měnič umožnuje měnit jeho otáčky. Polohování vrtacího stroje zajišťují také servomotory s převodovkou. Přesnost polohování ne setiny milimetru držíme díky obrobené konstrukci CNC stroje a kvalitnímu lineárnímu vedení. Oblíbeným příslušenstvím je automatický výměník nástrojů s libovolným počtem pozic v zásobníku. Tato funkce usnadňuje práci obsluze stroje a zefektivňuje výrobu.

Co jsme schopni přizpůsobit?

  • Velikost pracovní plochy vrtacího stroje
  • Výkon vřetene podle tvrdosti materiálu
  • Výměník nástrojů s automatickou funkcí
  • Rotační osu či otočnou pracovní plochu
  • Počet pracovních hlav a nástrojů
  • Barevné provedení CNC stroje
  • Počet řízených os
  • Další výbavu na přání

S našimi stroji jste schopni dělat závity či frézovat. Velikosti pracovní plochy se meze nekladou a záleží na délkách Vašich materiálů. Vrtací stroje Raptor mohou mít více pracovních hlav pro zvýšení produktivity nebo pro použití více nástrojů. Druhá pracovní hlava může například nést pilový kotouč na dělení materiálu. Vrtací centrum může být také postaveno na základech CNC Routeru Raptor.  Tato portálová frézka je schopna také do materiálů vrtat a frézovat. Ať již potřebujete opracovávat třeba hliníkové profily, kovové trubky nebo dřevěné desky - jsme tu pro Vás. Jsme Váš partner v průmyslovém vrtání.