Vyřezávací plotter Raptor

Nabízíme moderní vyřezávací plotter od českého výrobce. Jedná se o profesionální CNC stroj vhodný na řezání nejrůznějších materiálů. Pracovní plocha řezacího stroje může mít velikost podle Vašich potřeb a to samé platí o výbavě deskového řezacího plotru. Díky vysokým rychlostech a přesnostem řezu je CNC plotr Raptor vhodným pomocníkem do mnoha odlišných produkcí. S vyřezávacím plotterem můžete pracovat například s textílií, pěnou, folií, kůží, karbonovým vláknem, neoprenem, papírem, samolepkou nebo třeba kartonem. Tloušťka řezaného materiálu se objevuje v rozpětí od desetin milimetru až po 100 mm. Podle daného materiálu Vám doporučíme vhodnou technologii řezu včetně optimálního nástroje řezacího plotteru. Případně můžete mít kombinovaný cnc stroj včetně možnosti frézování.

Mám zájem o vyřezávací plotter Raptor

Díky mnohaletým zkušenostem z oblasti řezání jsme schopni podle daného materiálu určit vhodnou metodu řezu včetně optimální výbavy deskového plotru. Jako český výrobce strojů máme možnost Vám přizpůsobit všechny důležité aspekty stroje. Vyřezávací plotter Raptor přináší efektivní dělení tenkých a měkkých materiálů a své uplatnění mimo marketingové agentury nachází například v automobilovém průmyslu. Tím ale možnosti zdaleka nekončí a i v menší výrobách jako je třeba zpracování neoprenu či uhlíkových vláken nachází náš velkoformátový plotr své místo. Na fotkách níže můžete vidět kombinaci pracovních nástrojů.

Vyřezávací plotter a jeho nástrojePracovní hlava vyřezávacího plotteruMožnosti řezání s deskovým plotrem

Rychlost polohování 60 m/min. je dosažena díky kvalitním servomotorům a přesnost +-0,05 mm zajišťujeme obroubenou konstrukcí deskového plotru a přesným lineárním vedením ve všech osách. Rychlost řezu je odvozena od materiálu a jeho síly, ale v případě tenkého materiálu není problém řezat s CNC plotrem až 30 m/min. Uchycení materiálů v některých případech stačí samotnou podložnou na pracovní ploše nebo pro maximální fixaci doporučujeme vakuové upínání řezaného materiálu. V případě samoodvíjecího zařízení, které je schopno navinout materiál z rolí přímo na rotující pracovní plochu, se jedná o velmi automatizovaný proces. V takovém případě jsou vyřezávací plottery nejvíce efektivní a za jednu pracovní hodinu jsou schopni nařezat mnoho kusů produktů.

Možnosti nástrojů na vyřezávacím plotteru:

  • Oscilační nůž (elektrický nebo pneumatický)
  • Rotační řezací nůž ve formě kolečka či bigovacího nože
  • Vlečný nebo tangenciální nůž vhodný na tenký materiál jako je papír
  • Popisovací tužka na značení materiálu či popisování hotových výrobků
  • Průmyslová kamera pro hledání značek k ořezu
  • Projektor včetně dalšího osvětlení nad pracovní plochou vyřezávacího plotteru
  • Frézovací vřeteno s možností automatické výměny nástrojů

V případě, že nyní poptáváte řezací plotter, určitě se zkuste obrátit také na nás. Nabízíme Vám bezkonkurenční cenu deskového řezacího plotru ve velmi vysoké kvalitě provedení. Přidaná hodnota je pro nás velmi důležitá a proto se snažíme vlastním vývojem řezacích strojů posouvat stále dále a nabízet Vám vždy nejmodernější CNC stroje z České republiky. Proto neváhejte a napište nám svoji poptávku, na kterou Vám obratem zpracujeme individuální cenovou nabídku. Mimo samotný prodej CNC plotteru nabízíme také celou řadu služeb a samozřejmě záruční a pozáruční servis. Jsme Raptor Technologies - výrobce kvalitních vyřezávacích plotterů.