Velkoformátový plotr

Jsme rádi, že další zákazník používá velkoformátový plotr k lepší efektivitě svojí výroby a usnadnění práce svých zaměstnanců. Na CNC plotteru Raptor řeže především pěny a tlačným kolečkem ohýbá kartony. V tomto případě je CNC plotr vybaven kombinovanou pracovní hlavou, která má dva nástroje. První je oscilační řezací nůž vhodný na řezání i silnějších materiálů a druhým nástrojem velkoformátového plotru je rotační nůž, který má řeznou rychlost až 50 m/min. Při těchto možnostech profesionálního CNC stroje můžete získat velkou úsporu výrobních nákladů svojí produkce. Každý stroj vyrábíme na zakázku podle dané specifikace.

Poptávám velkoformátový plotr

 Velkoformátový plotr RaptorCNC Plotr Raptor TechnologiesCNC plotter českého výrobce

Volba velikosti pracovní plochy a výbavy velkoformátového plotru záleží čistě na Vás. V případě zájmu Vám samozřejmě rádi poradíme a doporučíme vhodnou sestavu CNC plotteru. Samozřejmostí je u nás ukázka stroje včetně řezacích zkoušek přímo na Vašem materiálů. Možností tento deskový řezací plotr nabízí opravdu mnoho a právě materiály a jejich řezání se někdy velmi odlišují. Často zákazníci řezají například papír, samolepky, karton, karbonové kompozity, pěny, látky a tkaniny, kůži, neopren, folie, izolace a mnoho dalšího. Právě rozmanitost použití dává našemu CNC řezacímu plotru široké uplatnění u nás i ve světě. Zákazníci velkoformátového plotru Raptor nejsou pouze z tuzemska, ale stále častěji jsou to i zahraniční klienti. Jsme český výrobce CNC strojů a naše produkty pomáhají našim zákazníkům s dosažením jejich výrobních plánů. Kromě reklamních agentur jsou naši zákazníci často výrobci těsnění či zateplení, manufaktury pracující s karbonovým kompozitem nebo například dodavatelé plachet. V podstatě každá společnost, která se neobejde bez profesionálního řezacího stroje.

Přednosti velkoformátového plotru Raptor:

 • Flexibilita uplatnění deskového plotru ve výrobních procesech
 • Možnosti přizpůsobení celého CNC plotteru
 • Kvalita zpracování a dlouhá životnost
 • Rychlosti a přesnosti jak v polohování tak v řezání
 • Variability nástrojů velkoformátových plotrů
 • Kvalitní komponenty pro profesionální výsledky
 • Záruka min. 2 roky a všechny potřebné služby spojené s dodávkou deskových řezacích plotrů

Pokud tedy právě hledáte vhodný řezací stroj, určitě nás neváhejte oslovit. Obratem Vám zpracujeme nabídku podle konkrétních požadavků. Součástí každého velkoformátového plotru je intuitivní software v českém a anglickém jazyce, výkonným počítač s HD monitorem. Zajímají nás totiž moderní trendy ve strojírenství, které aplikujeme do našich CNC strojů. Samozřejmostí je doprava a instalace na místě určení plus školení obsluhy a údržby deskového plotru. Po zakoupení stroje máte také online a telefonickou podporu v ceně tak, aby jste nemuseli zbytečně dlouho přerušovat svůj výrobní proces. Nastavíme Vám CNC plotr přímo na Váš materiál a odladíme řezné podmínky. Jsme Raptor Technologies - český výrobce deskových řezacích plotrů.

Možnosti individualizace řezacích strojů

 1. Velikost pracovní plochy velkoformátových plotrů přizpůsobujeme vždy dané poptávce
 2. Vybavení deskového plotru záleží na Vaší aplikaci a konkrétních požadavcích
 3. Pracovní hlava může být vybavena několika nástroji a v případě potřeby je možné mít více pracovních hlav
 4. Pracovní plocha CNC řezacího stroje může být statická nebo ve variantě s automatických odvíjením materiálu
 5. Barevné provedení či ostatní designové prvky deskového řezacího plotru podléhají také Vašemu přání

Zastáváme totiž pro-zákaznický přístup a mnohaleté zkušenosti s velkoformátovým plotrem nám pomáhají držet moderní trend v řezacích strojích. Obecně se totiž technologie řezacího plotteru stále vyvíjí a objevují se také nové materiály, které je potřeba nějak dělit, ohýbat či značit. Na všechny tyto úkony je vhodný CNC plotr Raptor, který může být opravdu všestranným pomocníkem v řezacích procesech. O všechny naše CNC stroje se staráme jak v rámci záručního servisu, tak i následně po uplynutí záruční lhůty. V rámci našich služeb automaticky dostanete telefonickou a online podporu, kdy jsme schopni se do velkoformátového plotru připojit i vzdáleně a případně změnit nastavení či aktualizovat software a provést diagnostiku.