Prodej CNC strojů

Jako český výrobce strojů zajišťujeme prodej CNC strojů nejen v České republice a na Slovensku ale i ve zbytku Evropy. Vyrábíme a prodáváme pouze kvalitní CNC stroje a všechny umíme přizpůsobit přáním zákazníka. Ke každému prodanému CNC stroji poskytujeme minimálně 2 roky záruky a máme vždy rychlý servisní zásah. Pokud sháníte nějaký CNC stroj na prodej, určitě si zkuste projít naší nabídku strojů a zařízení. Pokud potřebujete zcela unikátní stroj na zakázku, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Zajímám se o CNC stroj na prodej

Jak postupujeme při prodeji CNC strojů?

V první řadě nás při poptávce CNC stroje na prodej bude zajímat Vaše konkrétní představa o aplikaci a fungování stroje nebo zařízení. Důležitými faktory jsou pro nás požadavky na obráběný materiál, jeho velikost a také výsledná kvalita produktu. Po ujasnění parametrů CNC stroje Vám buďto nabídneme stroj z naší stálé nabídky nebo Vám připravíme technický výkres stroje na zakázku. Po odsouhlasení cenové nabídky můžeme přikročit k prodeji CNC stroje podepsáním kupní smlouvy a následně pro Vás požadovaný CNC stroj začínáme vyrábět. Prodej stroje je vždy za příznivou cenu pro zákazníka!

Prodej CNC strojů

Mezi nejvíce prodávané CNC stroje u nás patří určitě CNC router, plazma nebo velkoformátový plotr. V těsném závěsu jsou stroje jako CNC laser, frézka a zařízení na zakázku, kdy náš konstrukční tým je schopen vymodelovat a následně vyrobit různé jednoúčelové stroje nebo složitá obráběcí centra. Občas máme i některé CNC stroje na prodej skladem a jsme schopni je dodat ve velmi krátké době. Skladové stroje jsou vždy ale z aktuální nabídky těch nejvíce poptávaných a prodávaných CNC strojů. V případě zájmu o koupi nového a profesionálního stroje či zařízení se na nás neváhejte obrátit. Vždy Vám rádi doporučíme vhodnou technologii nebo obratem zpracujeme konkrétní cenovou nabídku na CNC stroj. Všechny naše stroje prodáváme za opravdu příznivé ceny. Přesvědčte se o tom sami a odešlete nám nezávaznou poptávku. Jsme Raptor Technologies - objednejte CNC stroj pro Vaši výrobu.

S nákupem CNC stroje Raptor vždy dostanete:

  • Přizpůsobený stroj Vašim potřebám
  • Dopravu, instalaci celého zařízení, školení obsluhy v ceně
  • Záruku minimálně 24 měsíců včetně jistoty pozáručního servisu
  • Telefonickou a online podporu včetně vzdáleného přístupu
  • Vysokou přidanou hodnotu za skvělou pořizovací cenu
  • Výhodné akce na prodej dalšího CNC stroje nebo zařízení

Pokud nyní hledáte strojní vybavení pro Vaši produkci nebo pouze přemýšlíte nad budoucím nákupem vhodného CNC stroje, určitě se na nás můžete obrátit. Naši zkušení pracovníci Vám pomohou s výběrem vhodné technologie nebo jejích parametrů. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 210 149 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@raptor-cnc.com Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.