Dodání CNC routeru na hliník

Vážení obchodní přátelé,

jako důsledek vlastního vývoje při reakci na poptávku ze strany zákazníků jsme vyvinuli víceúčelový CNC router v modelovém roku 2020. První kus tohoto nového stroje si převzal zákazník ze severního Německa. Router byl přizpůsoben na obrábění hliníkových profilů. CNC stroj jsme dodali včetně sady fréz na obrábění měkkých kovů. CNC frézka na hliník je rovněž na přání zákazníka dodán s odsáváním špon a vakuově upínacím stolem včetně kombinace "T" drážek. Robustní konstrukci jsme navrhli tak, aby snesla vysoké síly při obrábění a měla dlouhou životnost. Raptor CNC router je postaven z kvalitních komponentů a má několik uživatelsky přívětivých funkcí. Společně s CNC strojem jsme zákazníkovi dodali několik fréz na hliník podle požadované aplikace. Přesvědčte se sami. Můžete nás kontaktovat kdykoli.

CNC Router Raptor Frézka na hliník

Možnosti přizpůsobení CNC frézky na hliník

Jako český výrobce strojů máme možnost Vám CNC frézku na hliník přizpůsobit podle přání. Nemusí se vždy jednat o portálové provedení CNC routeru. Můžeme Vám vyrobit klasickou frézku, která bude mít zaměření na obrábění hliníku. Velikost pracovní plochy, výbavu CNC stroje, počet pozic v zásobníku a další jsme schopni vyrobit na zakázku. Upnutí materiálu může být řešeno vakuovým stolem s výkonnou vývěvou nebo může být pracovní plocha vybavena drážkami na upínací přípravky. Vřeteno může být pevně upnuto nebo se může naklápět ve čtvrté nebo i páté ose. S CNC frézkou na hliník budete schopni obrábět deskový materiál či jinou jeho formu. To samé platí o dibondu a dalších derivátech. Nabízíme také bohatou nabídku volitelného příslušenství.

Základní výbava CNC routeru na hliník

  • Výkonné vřeteno vhodné na obrábění hliníku
  • Vakuový stůl CNC routeru k upnutí materiálu
  • Odsávání špon a prachu při procesu obrábění
  • Automatická výměna nástrojů s 8 pozicemi fréz
  • Přimazávání nástroje a jeho chlazení
  • Ovládací panel včetně software

Součástí každé dodávky CNC frézky na hliník je samozřejmě již v základní ceně doprava stroje na místo určení, instalace celého zařízení včetně nastavení parametrů. Portálovou frézu Vám nejprve odprezentujeme a následně proškolíme obsluhu CNC routeru na jeho ovládání. Následně jsme Vám k dispozici jako online a telefonická podpora. Reakční doba servisní zásahu na místě je do 48 hodin od nahlášení. Držíme záruční lhůtu 24 měsíců od předání CNC stroje a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pokud tedy zrovna hledáte vhodný stroj na hliník, neváhejte se na nás obrátit.

Raptor Technologies - CNC router na frézování hliníku