Portálová CNC frézka na hliník

Nový model CNC portálové frézky na hliník slouží dalšímu zákazníkovi, který pracuje s materiálem v deskovém formátu 2x1 m. CNC router Raptor je vybaven servomotory, které dokáží polohovat nástroj s rychlostí až 60 m/ min. Obrobená robustní konstrukce portálové frézky a lineární vedení společně se šikmými ozubenými hřebeny zajišťují přesnost +- 0,02 mm. Na přání je možné dodat CNC router na hliník také s kuličkovými šrouby ve všech osách, kdy bude přesnost polohování a obrábění ještě lepší. Výkonné vřeteno CNC frézky na hliník a správný nástroj dokáží zanechat v materiálu zcela čistou hranu. Nutností je ale přimazávání nebo jiné chlazení frézy.

Mám zájem o CNC frézku na hliník

CNC frézka na obrábění hliníkuObrábění hliníku na CNC routeru
       RaptorPortálová CNC frézka na hliník

Upínání materiálu je možné přes drážky a upínací přípravky nebo je možné používat vakuový stůl. Volba správného upnutí záleží na materiálu a formě obrábění hliníku. Výkonná lamelová vývěva je vybavena frekvenčním měničem, tlakovým čidlem a ovladačem, kdy je výkon podtlaku regulován automaticky podle aktuální potřeby. Toto řešení šetří spotřebu elektrické energie a usnadňuje práci obsluze portálové frézky na hliník. To samé platí o automatickém otevírání/zavírání sekcí u vakuového stolu, kdy CNC stroj přesně ví, na které části stolu právě obrábí. Chytrých řešeních je ale daleko více. CNC routery na hliník mají již v základní výbavě automatickou výměnu nástrojů s libovolným počtem pozic v zásobníku. Používané kleštiny a kužele je možné přizpůsobit také Vašemu přání, ale nejčastěji používáme BT nebo HSK s ER25 nebo ER32.

Základní cena CNC frézky obsahuje:

 • Velikost pracovního prostoru podle Vašeho zadání
 • Robustní obrobenou konstrukci CNC routeru včetně obrobení důležitých částí
 • Výkonné vřeteno (min. 6kW) s dostatečným kroutícím momentem
 • Automatickou výměnou nástrojů a libovolným počtem pozic
 • Odsávání špon u pracovního nástroje včetně koše
 • Vakuový stůl s vývěvou s regulací výkonu, automatické sekce stolu
 • Nástrojovou sondu včetně laserového kříže
 • Bezpečnostní závory včetně STOP tlačítka
 • Samostatně stojící ovládací panel s elektronikou a softwarem

Mimo výše uvedené dostanete k nákupu CNC portálové frézky na hliník všechny doprovodné služby, mezi které patří samozřejmě doprava routeru do Vaší výroby, instalace celého zařízení včetně zkoušek, školení obsluhy na dodaný systém ovládání, telefonická a online podpora a záruční lhůta v trvání minimálně 2 roky. Jako český výrobce strojů máme možnost Vám přizpůsobit většinu parametrů na míru. Soustředíme se na individuální přístup k zákazníkovi a jsme schopni vyrobit CNC stroj úplně od základu a na zakázku. Pokud zrovna hledáte vhodné provedení pro Vaší produkci, odešlete nám poptávku. Rádi Vám zpracujeme technické řešení včetně cenové nabídky a budeme Vám partnerem v obrábění hliníku a dalších materiálů. Jsme Raptor Technologies.