Nový špičkový CNC laser

Dobrý den,

ve spolupráci s německou firmou PRECITEC a světoznámou společností Mitsubishi Electric představujeme nový CNC laser pro rok 2020. Zabýváme se zakázkovou výrobou CNC řešení a pro nejpřesnější a nejkvalitnější řezání všech typů kovů nabízíme nově vyvinutý laser s výkonovou škálou od 500 W do 8 KW. Na našich strojích tedy můžete řezat tloušťky plechů od 0,1 do 40 mm. V rámci volitelného příslušenství můžete objednávat například 4. osu pro přesné řezání trubek a jeklů. Nová technologie vláknového laseru vyniká dlouhou životností a vysokou stabilitou. Kompaktní řešení obsahujeme motorizovanou procesní hlavu PRECITEC Light Cutter M, která má automatický focus a tedy je schopna sama zaostřit paprsek podle zvolené tloušťky plechu a šetří tak práci obsluze stroje.

Ovládání stroje zajišťuje velký dotykový ovládací panel včetně software Mitsubishi Electric. Ovládání je maximálně intuitivní a v českém jazyce. Předností toho softwaru je automatické rozmístění požadovaných výpalků na zvolený materiál, kde systém sám optimalizuje pálicí proces a minimalizuje kovový odpad. Rádi Vám předvedeme, jak celý systém pracuje.

Přesné a rychlé polohování zajišťuje naše CNC řešení s použitím velmi výkonných motorů a přesného lineárního vedení. Díky těmto vlastnostem dosahujeme přesnosti 0,05 mm v polohování i opakování. Celé ústrojí je plně zakrytováno kvůli bezpečnosti. Pro nepřetržitý provoz nabízíme dva výměnné stoly.

Jelikož jsme český výrobce a ne pouze překupník strojů, jsme schopni Vám stroj zcela přizpůsobit. Všechny naše CNC lasery prodáváme za skvělé ceny a v porovnání s konkurencí nabízíme za tyto ceny i vysoce kvalitní technologii. Neváhejte u nás poptat přesně ten laser, který potřebujete. Nás technik s vámi může zkonzultovat potřebu a případně doporučit řešení.

                    Procesni hlava