Deskový řezací plotr Raptor

Všechny deskové řezací plotry vyrábíme podle zadání a typů řezaných materiálů. CNC plotr Raptor je vhodný na řezání například kartonů, papíru, lepenek, folií, textilu, kůže, pěn, PVC, koberců a mnoho dalších. Podle potřeby řezaných materiálů Vám rádi doporučíme deskový plotr s vhodnou technologií nožů či fréz a vyrobíme Vám CNC stroj s velikostí pracovní plochy dle potřeby. Pracovní plocha může mít rovněž samoodvíjecí zařízení na materiály, které máte v rolích. Vakuové upínání materiálu je standardem stejně tak odměřování délky používaného nástroje.

Mám zájem o deskový řezací plotr

Nejčastěji dodávanou technologií je oscilační nůž, který svým velmi rychlým kmitáním dělí materiál i o větší tloušťce. Z dalších možností můžeme jmenovat třeba rotační řezací nůž na tenké materiály jako je papír apod., které lze řezat s plotrem i 50 m za minutu. Dále jsou k dispozici vlečné nože či nůž tangenciální. Vhodným pomocníkem může být u deskového plotru také popisovací tužka třeba na označení dílců. Na tvrdší materiály jako například vinyl doporučujeme vybavit řezací plotter vřetenem s frézou. Zajímavou vychytávkou je také možnost kamery pro ořezové značky či projektor nad pracovní plochou.

Řezání kartonu na deskovém plotruDeskový řezací plotr RaptorNařezaný karton s CNC plotrem

Samostatně stojící ovládací panel disponuje dotykovým monitorem a počítačem s dostatečným výkonem v průmyslovém provedení. Softwarové vybavení na ovládání dekového plotru je součástí základní ceny. Obsluha stroje ocení mnoho chytrých funkcí a intuitivní ovládání. Součástí dodávky je také školení obsluhy a údržby na CNC plotru. Pokud zrovna hledáte vhodný řezací stroj pro Vaší výrobu, zkuste se obrátit na nás a my Vám rádi připravíme nabídku na CNC stroj podle potřeby. Jsme společnost Raptor Technologie - Váš partner v řezacích strojích.

CNC_Plotr_Raptor