Školení obsluhy CNC strojů

Školení obsluhy

Aby naše stroje u Vás ve výrobě podávaly maximální výkony a nedocházelo ke zbytečným průtahům, školíme Vaše pracovníky tak, aby byli odborníky na naše stroje. V rámci předávání Vámi vybraného stroje máte dvoudenní školení v ceně. Rozsah školení může být neomezený a může se pravidelně opakovat. Své stroje známe dokonale a všechny naše znalosti jsme ochotni předat pracovníkům, kteří je mají ovládat. I přesto, že námi používaný ovládací software je velmi intuitivní, je třeba, aby obsluha věděla, co přesně dělat v konkrétních situacích.

I při nabízené modernizaci Vašeho staršího stroje, kdy si budete přát vyměnit důležité části stroje včetně ovládacího panelu a softwaru, nabízíme v rámci služeb profesionální zaškolení na obměněném stroji.

Školení se vztahuje pouze na obsluhu stroje a základní údržbu, kterou také naleznete v přiloženém manuálu při koupi stroje. V žádném případě nedoporučujeme snažit se odservisovat si stroje sami. K tomu je zapotřebí odborný tým servisního oddělení naší společnosti.

S námi se naučíte ovládat CNC stroj velmi profesionálně!

Raptor Technologies