Servis CNC strojů

Servis

Prodlužte životnost Vašeho stroje pravidelným servisem. Nabízíme profesionální servis nejenom našich strojů za bezkonkurenční ceny. Naši proškolení servisní technici jsou schopni analyzovat závadu a následně ji odstranit co možná nejrychleji, aby Vám neucházel zisk, když stroj není v provozu. Všichni naši servisní pracovníci procházejí pravidelným školením, aby mohli flexibilně reagovat na Vaše potřeby. Mimo opravy strojů nabízíme telefonickou podporu, kdy jsme schopni při drobnějších závadách pomoci Vašemu technikovi po telefonu. Tuto službu nabízíme pro naše zákazníky zcela zdarma. Všechny námi poskytované služby servisů se vztahují na záruční i pozáruční dobu. Zajišťujeme i servis plazmových a laserových zdrojů včetně všech příslušenství. Na všechny součástky poskytujeme také záruční dobu.

V rámci servisu poskytujeme:

  • Záruční servis - na naše stroje poskytujeme samozřejmě záruku, jelikož jsme o kvalitě našich strojů přesvědčeni.
  • Pozáruční servis - jsme schopni v chodu udržet náš stroj i několik let po uplynutí záruční lhůty.
  • Telefonická podpora - naši servisní mechanici Vám jsou schopni odpovídat a přijímat požadavky na servis v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
  • Rychlé vyřízení oprav - reagujeme na Vaše požadavky pokud možno okamžitě a jsme schopni situaci zanalyzovat do druhého dne od požadavku.
  • Instalace stroje do výroby - v rámci ceny našich strojů instalujeme Vámi koupený stroj na Vámi požadované místo.
  • Plnohodnotné zaškolení obsluhy - v rámci ceny našich strojů získáváte i školení pro Vaše pracovníky v trvání až 16 hodin.
  • Následná montáž přídavných prvků - svůj stroj si můžete také vybavit dalším zařízením i po dodání stroje podle Vašich potřeb.
  • Modernizace - pokud Váš stroj již dosluhuje a nechcete ho měnit za nový, jsme schopni Vám důležité jeho části modernizovat tak, aby mohl dále pracovat pro Vás.

Provádíme servis kovoobráběcích strojů. Opravíme Váš cnc stroj. Kontaktujte nás a informujte nás o vzniké závadě. Náš servisní technik se na základě fotek nebo osobního ohledání pokusí najít řešení a Váš cnc stroj opraví.

Dodáváme veškeré náhradní díly na naše stroje! Zajišťujeme kompletní servis CNC strojů.

Raptor Technologies - opravy CNC strojů