Raptor Technologies

Raptor Technologies s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která vznikla za účelem stavby kvalitních CNC strojů na obrábění kovů a dalších materiálů. V současné době máme v nabídce laser, plazmu, soustruh a frézku. Všechny stroje v plné míře přizpůsobujeme přáním zákazníka tak, aby stroj splňoval požadované parametry a podával správné výkony. Kvůli tomu vedeme vlastní vývoj ve zlepšování důležitých součástí strojů. Především se snažíme, aby naše stroje byly maximálně efektivní. Na přání a po předchozí dohodě, jsme schopni vyrobit i CNC stroj na zakázku. S našimi stroji zlepšíte pracovní výkony ve Vaší výrobě. Jsme schopni nabídnout stroje jak pro malé podniky k běžné práci tak i strojní zázemí pro velký výrobní provoz.

Díky modernímu přístupu dokážeme nabízet produkty ve špičkové kvalitě za skvělé ceny. Nechte si zpracovat nabídku na Váš stroj a přesvědčte se sami nebo navštivte naší nabídku strojů, kde naleznete cenu k typizovaným strojům pro Vaši představu. V případě jakýkoli dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Rádi odpovíme na Vaše dotazy nebo vytvoříme nabídku přímo Vám na míru.

Všem našim strojům poskytujeme odborný servis po celém světě. Konkurenční kovoobráběcí stroje jsme schopni servisovat po dohodě. Zároveň jsme schopni modernizovat Váš starší CNC stroj a inovovat tak jeho důležité části. Rovněž poskytujeme náhradní díly ke kovoobráběcím strojům.

Cílem naší společnosti je poskytovat komplexní řešení pro strojní průmysl v oblasti obrábění kovů. Vize společnosti tkví v rozšíření svého zaměření o automatizaci ve výrobních systémech. Nyní se zaměřujeme na svařovací roboty.

Jsme český výrobce strojů na obrábění kovů a vyrábíme také stroje na zakázku.Raptor Technologies